TOIDUDIAGNOSTIKA

Toidudiagnostika – vastuvõtt lihtsal suhtlemisel ja diskuteerimine sobivate valikute üle toidust praktilistest nõuannetest. Räägime teie toitumisest (harjumused, kogused, vanus, kaal, pikkus, vajadusel vererõhk ning kehamassiindeks), vaatleme teie tavapäraseid harjumusi, toiduaegu, saame ülevaate teie liikumisharjumustest ning füüsilisest koormusest hindame makrotoitainete (valkude, rasvade, süsivesikute) tasakaalu teie tavapärases toitumises juhime tähelepanu ning selgitame puudujääke teie tavapärases toitumises.
Nõuandeid, mida saate oma toitumises ise kohe muuta, juba enne toitumiskava kättesaamist. Koostan teile personaalse toitumiskava räägime toitumiskava üksikasjalikult lahti ning annan lisasoovitusi toitumiseks ning kehaliseks aktiivsuseks. Vastan küsimustele, jälgime progressi (nõusolekul) annan toitumiskavaga kaasa taskukohase ja Teile meelepärase toitumispäeviku 14 päevaks, vajadusel koostöös kaasata perearst või vastava haiguse tippspetsialist. Annan tagasisidet osutada vigadele toitumises ning pakkuda välja paremaid alternatiive.
Toitumisnõustamine on sulle kui: Soovid tervislikult ja püsivalt kaalu langetada / kehakaalu tõsta, soovid parandada tervist ning üldist enesetunnet, Soovid luua teadlikke ja elukestvaid toitumisharjumusi. Toitumispäeviku täitmine ning analüüsimine aitab mõista tasakaalustatud toitumise põhimõtteid. Jälgime teie igapäevast toitumist ning vajadusel teeme toitumiskavasse muudatusi (kui kaal pikema ajaperioodi vältel ei muutu).
Toidudiagnostiku esmane konsultatsioon algab ankeet/küsimustikuga/toidupäevik 2nädalat/testid, kus soovime teie kohta võimalikult palju teada saada, et kujundada toitumiskava just teile sobivaks – teie elustiil, töö, harjumused sportlik aktiivsus, toitumisharjumused, tervislik seisund ja eesmärgid. Varuge aega täita küsimustik igapäevaste toitumisharjumuste kohta 7päeva. Küsimustikud e-maili + visiit 3x 45-60min. H: 120eur.